JONINIŲ PASIŪLYMAS!
Papildoma 15% nuolaida VISKAM su kodu: SUMMER15
IŠSIRINK
NEMOKAMAS PRISTATYMAS per 0-2 d.d. atsiimant užsakymą parduotuvėje!

Konkursų ir žaidimų taisyklės

 

„Crocs“ socialinės medijos konkursų nuostatos ir sąlygos

Prašome įdėmiai perskaityti šias Nuostatas ir sąlygas prieš dalyvaujant „Crocs“ konkurse per socialinę mediją (toliau – Socialinės medijos konkursas), kadangi Konkursas vyks pagal šias Nuostatas ir sąlygas. Jeigu Jūs nesutinkate su šiomis Nuostatomis ir sąlygomis, negalite dalyvauti Socialinės medijos konkurse. Kiekvieną Socialinės medijos konkursą skelbia Croc.lt, (toliau – „Crocs“).

TEISĖ DALYVAUTI: Socialinės medijos konkursuose gali dalyvauti pilnamečiai asmenys. Dalyviai privalo sėkmingai atlikti veiksmus, nurodytus Socialinės medijos konkurse (toliau – Skelbimas), kad galėtų pretenduoti laimėti prizų. Skelbime bus nurodytas Socialinės medijos konkurso dalyvavimo terminas, laimėtojų skaičius (toliau – Laimėtojas (-ai)) ir kada Laimėtojas (- ai) bus paskelbti. Socialinės medijos konkursuose negali dalyvauti „Crocs“ darbuotojai, bei jų šeimos nariai ir asmenys, kurie dėl jų darbo yra susiję su Konkursu. Laimėtojo (-ų) gali būti prašoma pateikti tapatybės įrodymą.

PRIZAS: Laimėtojas (-ai) turi teisę gauti prizą, kurio aprašymas bus pateiktas Skelbime (toliau – Prizas). Gali būti numatytas vienas ar keli Prizai, kuriuos galima laimėti, ir jų aprašymas bus pateiktas Skelbime. Laimėtojas (-ai) bus išrinkti atsitiktine tvarka iš visų sąlygas atitinkančių dalyvių įrašų Skelbime.

LAIMĖTOJO RINKIMAS: Laimėtojas (-ai) renkami atsitiktine tvarka, kuri bus vykdoma užbaigus Socialinės medijos konkursą. Laimėtoją (-us) „Crocs“ paskelbs originaliame Skelbime, per Skelbime nurodytą laiką. Laimėtojas (-ai) privalo atsiliepti per nustatytą terminą, kuris bus nurodytas įraše, paskelbiančiame Laimėtoją (-us), kad galėtų priimti savo Prizą, ir po to termino Prizo nebebus galima priimti ir jis bus pasiūlytas kitam asmeniui. Laimėtojas (-ai) privalo atsiliepti, pateikdamas (-i) savo vardą, pavardę, tel. numerį ir el. pašto adresą (ir pašto adresą, jeigu to reikia Prizui gauti), kad galėtų gauti Prizą. Tuo atveju, jeigu reikalingas adresas Prizui išsiųsti Laimėtojui, nepateikus adreso, Prizas nebus suteiktas.

DUOMENŲ APSAUGA: Asmeninius duomenis rinks, tvarkys ir naudos „Crocs“ kaip duomenų valdytojas pagal „Crocs“ privatumo ir slapukų naudojimo politiką, su kuria galima susipažinti čia: https://www.crocs.lt/lt/politika/. Dalyvaudami Socialinės medijos konkurse ir teikdami asmens duomenis, Jūs sutinkate gauti su Socialinės medijos konkursu ir Jūsų laimėto „Crocs“ Prizo gavimu susijusius pranešimus.

TAIKOMA TEISĖ: Socialinės medijos konkursams ir šioms Nuostatoms ir sąlygoms taikomi Lietuvos Respublikos įstatymai, jos aiškinamos pagal šios šalies įstatymus.

KLAUSIMAI: Jeigu turite klausimų dėl Socialinės medijos konkurso ar jo vykdymo tvarkos, prašome parašyti el. paštu info@crocs.lt.