Vasaros išpardavimas! Nuolaidos iki -50%! Katalogas>>
NEMOKAMAS PRISTATYMAS per 0-2 d.d. atsiimant užsakymą parduotuvėje!

Atsiskaitymo būdai

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite atsiskaityti:

  1. „Apple Pay“;
  2. Naudodamiesi šalies bankų interneto bankininkystės paslaugomis;
  3. Kreditine kortele;
  4. Grynaisiais pinigais arba kortele prekes pristačiusiam kurjeriui (tik DPD);

Visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas ir 128 baitų kodavimas, todėl visi šie būdai - visiškai saugūs.

 

1. Naujiena - atsiskaitymas „Apple Pay“.

Nuo šiol už pirkinius apmokėti galėsite su „Apple Pay“. Tai bekontaktė mokėjimo technologija, naudojama „Apple“ įrenginiuose. Jei perkate iš įrenginio, kuris palaiko „Apple Pay“, pasirinkite šį mokėjimo būdą ir atlikite identifikaciją. Taip patvirtinsite mokėjimą ir pinigai bus nuskaičiuoti nuo Jūsų kortelės.

Jei Jūsų įrenginys nepalaiko „Apple Pay“, pasirinkę šį būdą turėsite suvesti savo kortelės duomenis.

 

2. Atsiskaitymas internetine bankininkyste.

Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant pirkėjo naudojama elektroninės bankininkystės sistema. Mūsų parduotuvėje už prekes galite sumokėti naudojantis populiariausiomis elektroninės bankininkystės sistemomis:

  • AB Swedbank,
  • AB SEB bankas,
  • Luminor (AB DNB bankas),
  • Luminor (Nordea Bank Lietuva).

Už prekes Jūs mokate ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvedate slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas.

 

3. Atsiskaitymas kreditine kortele.

„Crocs galite atsiskaityti šiomis kreditinėmis kortelėmis:

kreditkes

Pastaba:  ELECTRON kortelės, išduotos LIETUVOS komercinių bankų, yra debetinės, todėl kol kas bankai nesuteikia  galimybės jomis atsiskaityti internetu.

Mokėdami kreditine kortele, Jūs nepaliekate savo duomenų mums, nes atlikti mokėjimo operacijos esate nukreipiamas į sertifikuotų paslaugos teikėjų serverį.

 

4. Atsiskaitymas prekes pristatančiam DPD kurjeriui.

Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  kurjeriui pristačius prekes.

Pastaba: jeigu planuojate mokėti grynaisiais pinigais, prekių pristatymo metu turėkite tikslią pinigų sumą (be grąžos), nurodytą Jūsų užsakyme.