JAU GREITAI ATNAUJINSIME LOJALUMO PROGRAMĄ! Sužinok daugiau >>
NEMOKAMAS PRISTATYMAS per 0-2 d.d. atsiimant užsakymą parduotuvėje!

Ilgaauliai crocs vaikams

Filtras

Filtrai

  • Rikiuoti
  • Stilius
  • Dydis
  • Savybės
  • Kaina

Vaikiški ilgaauliai

Vaikiški ilgaauliai – avalynė, kuri, pasirinkus tinkamą modelį, nepamainoma tiek mėgaujantis žiemos malonumais, tiek braidant po balas šiltuoju metų laiku. Vaikai įvertins ilgaaulių patogumą ir dizainą, orientuotą į šios tikslinės pirkėjų grupės skonį. Tėvai – batų patvarumą ir funkcines savybes, leisiančias mėgautis buvimu lauke, nepaisant vyraujančių oro sąlygų.  

Mūsų pirkėjai gali rinktis iš plataus kokybiškų, stilingų, žinomiausių prekinių ženklų gamintojų („Crocs“, REIMA, „EMU Australia“ ir kitų) ilgaaulių, tinkamų avėti įvairiu metų laiku, asortimento, parduodamo visada patrauklia kaina.  

Kriterijai, kuriais vadovaujantis, turėtų būti pasirenkami ilgaauliai vaikiški batai

Jei ilgaauliai batai moterims, kurios, kaip žinia, avalynės atžvilgiu neretai būna itin reiklios – atsakingas pirkinys, vaikiški ilgaauliai, dėl asortimento įvairovės, taip pat verčia gerokai pasukti galvą. Vadovaujantis žemiau pateiktais kriterijais, ilgaaulius, atitinkančius pageidavimus kokybės ir kainos atžvilgiu, išsirinkti, tikėtina, bus lengviau.

Funkcinės avalynės savybės

Atsparumas drėgmei, oro pralaidumo savybės, sudarančios sąlygas kojos „kvėpavimui“, efektyvi šilumos izoliacija, stabiliai su įvairiais paviršiais sukimbantis padas: tai – pagrindinės savybės, užtikrinančios vaikiškų ilgaaulių funkcionalumą. Renkantis konkretu batų modelį, svarbu atsižvelgti į konkretų metų laiką ir jam būdingas oro sąlygas, taip pat – planuojamą batų paskirtį. Pavyzdžiui, avalynė, skirta slidinėjimui, turi atitikti kitokius reikalavimus, nei šviesūs ilgaauliai batai, dėvimi išeigai.

Patogumas

Avalynės patogumas – visų pirma komfortas, kurį jaučia vaikas, mūvėdams batus. Ilgaauliai batai, o ypač – avimi didelę dienos dalį, turi atitikti individualią kojos formą (keltį, plotį ir pan.), būti minkšti, pasižymėti efektyviomis amortizacijos savybėmis. Taip pat, žinoma, atitikti ortopedinius reikalavimus. Juk avalynė – vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių taisyklingą pėdos formavimąsi.

Ne mažiau svarbu ir patogus batų apsiavimas. Tad, jei, pavyzdžiui, suvarstomi ilgaauliai, net ir atitinkantys Jūsų funkcinius bei estetinius reikalavimus, vaikui būtų sunkiai įveikiama „maunuosi pats“ užduotis, geriau rinktis kitų modelių (pavyzdžiui, su lipdukais) batus.   

Modelis

Ilgaauliai batai, kalbant apie jų derinimą aprangoje – vienas universaliausių avalynės tipų. Pasirinkus tinkamą modelį, ilgaauliai puikiai atrodys tiek prie kelnių ar džinsų, tiek ir sijonų, suknelių. Taip pat – įvairaus stiliaus viršutinių lauko drabužių (striukių, paltų, kombinezonų).

Renkantis batus, nepamirškite pasiteirauti ir paties vaiko nuomonės, pradedamos reikšti jau ankstyvame amžiuje. Pavyzdžiui, jei mažos mergaitės svajoja apie rožinius batus su vienaragiu, o berniukai – dekoruotus superherojais, tai vyresniems vaikams įprastai labiau imponuoja universalios, į akis mažiau krentančios spalvos batai (pavyzdžiui, rudi ilgaauliai).