NEMOKAMAS PRISTATYMAS per 0-2 d.d. atsiimant užsakymą parduotuvėje!

Lojalumo programa

Kurdami savo naują lojalumo programą, mes siekėme vieno – atsidėkoti Jums už Jūsų lojalumą. Būtent dėl to net 10% Jūsų pirkinio sumos virsta taškais, kuriais vėliau galėsite padengti iki 50% kito pirkinio sumos. Ir tai dar ne pabaiga – ši kortelė galioja ir visose mūsų mažmeninės prekybos vietose ir internetinėje parduotuvėje  www.crocs.lt . Juk batų niekada nebus per daug!

1. Apsiperkate

2. 10 % pirkinio sumos tampa lojalumo taškais.

3. Sutaupote, panaudodami savo lojalumo taškus.

Kokie naujos lojalumo programos privalumai?

DAR DAUGIAU NAUDOS

Finance-Cash-Receiving-icon

Dabar 10% kiekvieno Jūsų pirkinio sumos virsta taškais, kurie kaupiami kortelėje ir galioja 180 dienų nuo paskutinės Jūsų pirkimo dienos. Priskirtus lojalumo taškus už atliktą užsakymą galėsite naudoti po 14 dienų nuo užsakymo gavimo.

VISKAS PAPRASČIAU

comentario-bolha-com-um-coracao_318-31743

Norint apsipirkti parduotuvėje, Jums nebereikės ieškoti lojalumo kortelės - užteks prie kasos pasakyti savo el.paštą ir taškai automatiškai nukeliaus į Jūsų paskyrą.

IŠSKIRTINIAI PASIŪLYMAI

dev-easy-to-remember

Užsiregistravę lojalumo programai, Jūs, kaip išskirtiniai klientai, pirmieji sužinosite ir galėsite pasinaudoti išpardavimų nuolaidomis dar iki išpardavimo pradžios.

ŠVIEŽIOS NAUJIENOS

ndswdoxfydsgphmfinah

Jūs pirmieji sužinosite apie naujas avalynės ir kitų prekių kolekcijas, jų papildymus bei kitą aktualią informaciją.

 

Kaip sužinoti, kiek aš turiu taškų?

Savo taškus sužinoti galite puslapio viršuje spustelėję mygtuką „Prisijungti“ ir suvedę savo duomenis ir prisijungę prie savo paskyros.

Svarbu: sukaupti taškai į pinigus nekeičiami!